Sprawdź co mówią o nas nasi klienci

Pomagamy przedsiębiorcom rozwijać firmy poprzez doradztwo i szkolenia, pozyskujemy dotacje dostosowane do twoich potrzeb!

~ KAROL JUCHA CEO

Jak to działa?

 • 1
  Zgłaszasz się
 • 2
  Szukamy programu
  wspierającego finansowanie
 • 3
  Pomagamy dopełnić
  wszystkie formalności
 • 4
  Przygotujemy za Ciebie
  wszystkie dokumenty
 • 5
  Podpisujesz umowę
 • 6
  Organizujemy dla
  Ciebie szkolenie
 • 7
  Otrzymujesz zwrot środków

Nasze szkolenia

Wybierz interesujące szkolenie, a my
pozyskamy dla Ciebie potrzebne środki

Work life balance
Kategoria: Zarządzanie czasem
Ocena: 4.7
11 recenzji

Work life balanceczyli jak znaleźć spokój w pędzącym świecie?

LEADERSHIP COACHING
Kategoria: Zarządzanie
Ocena: 4.6
35 recenzji

LEADERSHIP COACHINGodpowiedź na wyzwania XXI wieku

Profesjonalny handlowiec
Kategoria: Sprzedaż
Ocena: 4.8
20 recenzji

Profesjonalny handlowiecjak sprzedawać, aby kupowano?

Marketing Manager
Kategoria: Marketing
Ocena: 4.8
7 recenzji

Marketing Managerod podstaw do poziomu średniozaawansowanego w 2 dni

Efektywność osobista
Kategoria: Rozwój osobisty
Ocena: 4.9
20 recenzji

Efektywność osobistaBądź zmianą!

Jak zwiększyć sprzedaż obuwia i odzieży
Kategoria: Sprzedaż
Ocena: 4.7
26 recenzji

Jak zwiększyć sprzedaż obuwia i odzieży

Zarządzanie sobą w czasie
Kategoria: Zarządzanie czasem
Ocena: 4.5
30 recenzji

Zarządzanie sobą w czasie

Teamworking
Kategoria: Zarządzanie
Ocena: 4.6
17 recenzji

Teamworkingzarządzanie i praca w zespole

Pracuj jako trener

Pracuj jako trenerJeżeli chciałbyś prowadzić szkolenia, zgłoś się

Nasz zespół

to wykwalifikowani specjaliści z dziedzin zarządzania, marketingu, prawa, podatków, aktorzy, czy specjaliści techniczni. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, porzucając bariery, czy szablonowe podejście. Tworzymy rozwiązania łączące efektywność z kreatywnością, rozwiązujemy przyczyny problemów.

Szkolenia

przekazujemy swoje doświadczenie i wiedzę, pozwalamy uczyć się na naszych błędach, by Twój zespół zaoszczędził pieniądze i czas. Organizujemy usługi otwarte oraz zamkniete, które nie tylko rozwijają każdego uczestnika, ale także pozwolą mu spojrzeć na problemy przedsiębiorstwa z innej perspektywy.

Sprawdź nasze szkolenia otwarte w BUR

Sprawdź tutaj

Zapytaj o indywidualną ofertę szkoleń zamkniętych o dowolnej tematyce!Jestem zainteresowany

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie!

Zajmujemy się pozyskiwaniem dotacji

Znajdziemy finansowanie odpowiadające do Twojego zapotrzebowania

Nasz zespół pozyskał środki
dla ponad 100 różnych klientów

Przekonaj się co o nas sądzą

 • Bartuś

  Bartuś

  Działania prowadzone przez firmę koordynowane są przez osoby, których zaangażowanie i odpowiedzialność zawsze są gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej kreatywności i zdolnościom organizacyjnym, całość współpracy zawsze przebiega zgodnie z planem. Polecam!

 • BOTIMO

  BOTIMO

  Firma VSS? Absolutny TOP w swojej branży. Drużyna VSS sprawnie pomogła przejść nam przez proces pozyskiwania funduszy. Na każde pytanie odpowiedzieli wyczerpująco, rozwiewając wszelkie wątpliwości oraz dając pewność w poruszaniu się w świecie dotacji. Po wspólnym pozyskiwaniu środków z VSS oprócz środków, zdobyliśmy również wiedzę na temat otoczenia prawnego w którym przyszło się nam obracać. Szkolenia organizowane przy pomocy firmy VSS to sama przyjemność, ogromna dawka merytorycznej wiedzy.
  Dziękujemy za pierwszy rok razem, na pewno będziemy wracać, ilekroć będą na to szanse!

 • Grupa Trojak

  Grupa Trojak

  W ramach świadczonych przez firmę usług uzyskaliśmy wsparcie w zakresie doradztwa, które zrealizowane zostało z najwyższą dbałością o wysoką jakość świadczonych usług i wzajemnych relacji.
  Terminowość i zaangażowanie specjalistów pozwoliło nam pozyskać środki na specjalistyczne doradztwo w obszarze: monitorowania trendów rynkowych oraz organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem.

 • Koral

  Koral

  Przedstawiciele firmy bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do każdego przedsiębiorstwa, zagłębiając się w przyczynę problemów i z pełnym zaangażowaniem realizują zamierzone cele. Polecam skorzystanie z usług świadczonych przez firmę!

 • Kwiatek - Cukiernia

  Kwiatek - Cukiernia

  W ramach świadczonych przez firmę usług zdobyliśmy specjalistyczną wiedzę w obszarze trendów rynkowych, aktualnych potrzeb klientów oraz ich preferencji.
  Skorzystaliśmy również z możliwość szkoleń badawczo - rozwojowych, prowadzonych w bardzo miłej atmosferze przez trenerów posiadających odpowiednie kwalifikacje.
  Z pomocą firmy VSS Sp. z o.o., która rzetelnie wywiązywała się ze swoich obowiązków możemy cieszyć się rozwojem naszego przedsiębiorstwa. Polecam, solidne partnerstwo w biznesie.

 • LURSO
  LURSO

  Łukasz Stawowy

  Podczas przeprowadzonych szkoleń materiał przekazany została nam przez wyszkolonych trenerów w sposób rzeczowy i zrozumiały.
  Postępy jakie osiągnęliśmy dzięki tym usługom są ogromne i w pełni zawdzięczamy ten sukces rzetelnym pracownikom firmy VSS sp.z o.o.

 • Punkt Drewna

  Punkt Drewna

  Usługa rozwojowa w pełni spełniła moje oczekiwania pod względem jakości i zawartości merytorycznej. Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług oferowanych przez firmę VSS Sp. z o.o. każdemu przedsiębiorcy, który chce zadbać o rozwój swojej firmy.
  Usługi oferowane przez firmę VSS sp.z o.o. są w pełni kompleksowe i obejmują szeroki zakres doradztwa oraz szkoleń.

 • STAGÓRS

  STAGÓRS

  Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie. Zarówno organizacja jak i sam przebieg szkolenia spełniły nasze oczekiwania. Przeprowadzone zostało profesjonalnie i adekwatnie do potrzeb pracowników firmy, co spotkało się się z niezwykle wysoką oceną doświadczonego zespołu. Szkolenie z całą pewnością przyniesie wymierne korzyści w firmie.

 • TWOGU

  TWOGU

  Ogromną pomocą ze strony VSS Sp.z o.o. było rozwiązanie wewnętrznych problemów przedsiębiorstwa, związanych z błędami w komunikacji, prawidłowym przepływem informacji oraz koordynacji pracy na poszczególnych etapach. Dziękujemy!

 • Aga Obuwie

  Aga Obuwie

  Z przyjemnością stwierdzamy, że wybór firmy doradczej VSS sp. z o.o. było dobrą decyzją, a współpraca z profesjonalnym, doświadczonym zespołem pozwoliła zrealizować wszystkie założenia wspólnych projektów.

 • KAMPA

  KAMPA

  VSS Sp. z o.o. od roku pomaga nam rozwijać się i zdobywać nowe kompetencje. W ramach świadczonego wsparcia przeprowadzone zostało szkolenie w zakresie konstrukcji obuwia, które zrealizowane zostało w sposób sumienny i profesjonalny, przez wykwalifikowanych trenerów. Dzięki wsparciu specjalistów udało się nam osiągnąć wzrost jakości oferowanych usług.

Zgłoś się do nas

Odpowiadamy w ciągu 12h

  Wybierz województwo
  Wybierz rodzaj

  Dane kontaktowe

  VSS Sp. z o.o.

  +48 519 581 670
  biuro@vss.com.pl

  34-100 Tomice ul. Dworska 51

  NIP: 9512494145
  REGON: 384891620
  KRS: 0000814361

  Numer kontaktowy: +48 519 581 670
  E-mail: biuro@vss.com.pl

  34-100 Tomice ul. Dworska 51